خرید پستی ارزان عینک آفتابی DOLCE & GABBANA

خرید آنلاین عینک آفتابی زنانه شیک ۲۰۱۵

خرید ارزان عینک DOLCE & GABBANA،خرید اینترنتی عینک آفتابی گل گلی،خرید پستی عینک دولک و گابانا،فروش اینترنتی ارزان عینک آفتابی زنانه سال،فروش ارزان عینک آفتابی شیک و زیبا،فروشگاه آنلاین عینک آفتابی شیک و ارزان

tntbuy.ireynek aftabi (4)

خرید اینترنتی ارزان عینک زنانه DOLCE & GABBANA،این عینک بسیار زیبا یکی از معروفترین ،مشهورترین و پرفروشترین عینک های سال شناخته شده و هنرمندان ایرانی و خارجی بسار از این مدل عینک استقبال کردند.این عینک دارای UV400 بوده و از عبور نور خورشید جلوگیری کرده و تمام انوار  و امواج نور را بازتاب می دهد.این عینک ضد خش و رنگ ثابت میباشد.با خرید این عینک از فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir متفاوت تر از همه و همیشه در جامعه ظاهر شوید.

توجه:در صورت خرید نقدی از این فروشگاه از ۱۰% تخفیف برخوردار شوید.

پرداخت درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت : ۶۰,۰۰۰  تومان (خرید نقدی:۵۴۰۰۰ تومان)
خرید پستی

tntbuy.ireynek aftabi (10)

خرید اینترنتی ارزان عینک زنانه DOLCE & GABBANA،

بدون شک استفاده از عینکهای با کیفیت علاوه بر اینکه از چشمان شما محافظت می کند باعث زیبایی تحسین برانگیز چهره شما نیز خواهد شد.عینک آفتابی زنانه DOLCE & GABBANAیکی از معروفترین و پرفروشترین عینکهای این کمپانی بزرگ میباشد که مطمئنا شما هم تا کنون این عینک معروف را بر چشمان دوستان و آشنایان خود دیده اید.

tntbuy.ireynek aftabi (11)

خرید اینترنتی ارزان عینک زنانه DOLCE & GABBANA

عينك مذكور به دليل طراحي بسيار زيبا و مدرن توانسته است محبوبيت بسياري در بين اقشار مختلف مخصوصا بازیگران سینما و خوانندگان بدست بياورد.لنزهاي اين عينك داراي استاندارد UV400 جهت محافظت از اشعه ماوراء بنفش است.لنز این عینک از نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت میباشد که در آن از تکنولوژی آنتی رفلس استفاده شده است و برای ساخت آن از یک نوع پلیمر استفاده شده است و البته به غیر از اشعه uva اشعه های uvb ، uvc را نیز دفع میکند و باعث میشود تصاویر را با رنگ شفاف ببینید. طراحی این مدل به صورتی بوده که با تمامی چهره ها متناسب باشد. حتما این مدل بی نظیر و استثنایی را تهیه کنید.

tntbuy.ireynek aftabi (14)

خرید اینترنتی ارزان عینک زنانه DOLCE & GABBANA

عينك فوق العاده جديد با طراحي مدرن

 جذابيت و زيبايي حق شماست…

 فقط چند قدم با جذابيت فاصله داريد

 از اولين كساني باشيد كه

 اين عينك را امتحان ميكنند!!

tntbuy.ireynek aftabi (7)

خرید اینترنتی ارزان عینک زنانه DOLCE & GABBANA

tntbuy.ireynek aftabi (3)

tntbuy.ireynek aftabi (5)

قیمت : ۶۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی