خرید ارزان چراغ خواب آهنگدار ستاره

خرید پستی بهترین چراغ خواب موزیکال 

خرید چراغ خواب موزیکال استارمستر ،خرید نقدی و ارزان چراغ خواب star master،خرید چراغ خواب کودکانه ارزون و اصل ،خرید بهترین چراغ خواب بچه گانه طرح ستاره 

خرید چراغ خواب

چراغ خواب موزیکال  star master. محصولی که به بهتر خوابیدن فرزند شما کمک میکنه ، این چراغ خواب هم زمان با پخش آهنگهای آرامش بخش طرح های بسیار زیبایی روی دیوار اتاق شما درست میکنه و آرامش رو به شما هدیه میده .ما در فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir این محصول را با قیمت و کیفیتی مناسب عرضه کرده ایم و به کسانی که پرداخت نقدی رو  انتخاب کنند ۱۰% تخفیف ویژه هم خواهیم داد !

قیمت : ۱۵,۰۰۰  تومان (خرید نقدی: ۱۳۵۰۰ تومان)
خرید پستی

TNTBuy-ir-starmaster (2)

ویژگی های چراغ خواب موزيكال طرح ستاره Star Master:

– ایجاد طرح آسمان شب بر روی سقف و دیوارها
– دارای سیستم پروجکشنی با قابلیت چند رنگی
– دارای کلید خاموش روشن
– قابلیت کارکرد با usb و یا ۳ باتری قلمی
– دارای پخش نور در ۶ رنگ مختلف
– زمینه روشن برای اثر آرامبخشی
– دارای طراحی بسیار زیبا و جذاب
– یک اسباب بازی فوق العاده برای کودکان شماsoundcard

 TNTBuy-ir-starmaster (4)

چراغ خواب موزیکال طرح ستاره تفاوت های زیادی با چراغ خواب های دیگر دارد! چراغ خوابی که با روشن کردن آن در تاریکی شب ها هزاران ستاره رنگارنگ در سقف و دیوار های اتاق کودک شما خواهد درخشید و همچنین پخش موزیک ملایم و زیبا محبوبیت این چراغ خواب را دو چندان خواهد کرد. طراحی زیبا و جذاب که نظر هر کودکی را به خود جلب می کند و لبخند را به چهره فرزندان می آورد. چراغ خواب طرح ستاره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، این چراغ خواب قابلیت تامین برق از پریز برق و همچنین باطری قلمی را دارد. چراغ خواب موزيكال طرح ستاره بهترین کادوی تولد برای فرزند شماست.

TNTBuy-ir-starmaster (5)

این چراغ خواب را با بهترین قیمت ممکن بخرید ! 

TNTBuy-ir-starmaster (6)