خرید پستی ارزان ادکلن زنانه گوچی پریمیر

خرید اینترنتی ادکلن زنانه خوشبو گوچی

خرید اینترنتی ارزان ادکلن بسیار خوشبو زنانه،خرید اینترنتی ادکلن جذب کننده زنانه،خرید پستی ادکلن گوچی پریمر ارزان زنانه،خرید اینترنتی عطر و ادکلان مارک اصل،فروشگاه آنلاین عطر و ادکلان خوشبو اصل

tntbuy (18)

خرید اینترنتی ارزان ادکلن زنانه گوچی پریمیر،این روزها آراستگی بیان کننده شخصیت است کسی در نگاه اول از دل و درون شما مطلع نخواهد شد اما آراستی و بوی خوبی که از سمت شما به مشام می رسد شما را حتی در ذهن رهگذرانی که از کنارتان عبور میکنند ماندگار خواهد ساخت،به دلیل گران قیمت بودن اصل این ادکلن،فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir با عرضه این محصول با قیمتی بسیار ارزانتر اما با همان عطر و بوی اورجینال(ماندگاری کمتر) راه جذابییت شما را هموارتر کرده است.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت محصول: ۳۹,۰۰۰ تومان

خريد پستي 

خرید اینترنتی ارزان ادکلن زنانه گوچی پریمیر

tntbuy (17)

خرید اینترنتی ارزان ادکلن زنانه گوچی پریمیر،تولید موفق گوچی در سال ۲۰۰۷ ، همچنان از پر فروش ترین تولیدات گوچی در رنج محصولات شیک و با پرستیژ زنانه محسوب می شود و رتبه خوب خود را در فروش نیز حفظ کرده است . بنابراین بسیار خوب بود تا کمپانی گوچی گام بعدی خود را نیز در همین راستا حفظ کند و آن گسترش محصول موفق گوچی بای گوچی تحت نامی جدید بود .

گروه بویایی Premirer تغییر کرده است و بر خلاف جد خود که در خانواده چایپر – گل قرار دارد این عطر در گروه چوب – گل – مشک طراحی شده است .
نت ابتدایی آن متشکل از شکوفه پرتقال و ترنج است که عطری شفاف ، درخشان و خنک متساعد خواهد کرد. نت میانی از مشک تونکین و گل های سفید و نت نهایی از چرم و چوب تشکیل شده است.
بسته به آنکه از اسانس ها با چه شدتی استفاده شده باشد و اینکه رایحه ی غالب چه باشد ، عطر نهایی می تواند متفاوت باشد .
با احتمالی قوی ، عطر چوب های کرمی باید رایحه ای بسیار محسوس باشد و در ادامه مشک و سبدی از گل های سفید دنباله ی رایحه را تشکیل خواهند داد .
به نظر می رسد Premiere با رایحه ای شیرین و کرمی از گل ها و مشک ، درخشان و شفاف تر از نسخه قبلی عرضه گردد .

tntbuy (19)

خرید اینترنتی ارزان ادکلن زنانه گوچی پریمیر

ویژگی های کلیدی:

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngمشخصات بو گرم و شیرین می باشد

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngمتناسب فصل سرد

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngجنسیت زنانه

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngزمان ماندگاری بین ۵ تا ۸ ساعت

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدر بسته بندی اورجینال و شیک

قیمت محصول: ۳۹,۰۰۰ تومان

خريد پستي