خرید اینترنتی تفنگ

خرید پستی ارزان تفنگ آب پاش تلمبه دار بزرگ

خرید انترنتی تفنگ اسباب بازی،تفنگ اب پاش بزرگ،خرید اینترنتی تفنگ اب پاش بزرگ،خرید پستی اسباب بازی تفنگ آب پاش بزرگ،فروشگاه اینترنتی لوازم شادی و سرگرمی

تفنگ آب پاش

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار،اگر دلتان برای بازی های شاد و پر تحرک گذشته تنگ شده و اگه دوست دارید کودکانتان از اینگونه بازی ها و شادی ها بهره مند شوند این محصول را برای خود انتخاب کنید فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir جهت رفاه حال شما و سرگرمی های مفید برای شما و خانواده محترمتان این اسباب بازی را عرضه کرده است.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۲۹۰۰۰ تومان

تفنگ آب پاش

tntbuy-ir-tofang-ab-pash (7)

۲۹۰۰۰ تومان

dokme kharid

برای سفارش این محصول بر روی دکمه زیر کلیک کنید

sfaresh posti

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار

شاید دل‌تان برای بازی‌های زمان‌های قدیم تنگ شده باشد؛ بازی‌هایی که در آن‌ها تحرک و نشاط بیشتری بود؛ بازی‌هایی چون زو، بالابلندی، قایم‌باشک و تفنگ‌بازی. احتمالا الآن با خود بگویید یادش بخیر، در زمان‌های قدیم چه بازی‌های جذاب و مفیدی انجام می‌دادیم. شاید هم فکر کنید که کاش کودکان‌مان در این دوره به جای بازی‌های ویدیویی چنین بازی‌هایی برمی‌گزیدند.
امروزه بیشتر بچه‌ها به بازی‌های ویدیویی روی آورده‌اند؛ بازی‌هایی که تحرک کمتری دارد، استرس شدیدی به همراه دارد و ممکن است ذهن‌شان را مسموم کند. ولی خیلی سخت بتوانید برای‌شان جایگزینی در بازی‌های گذشته بیابید. نسل امروز هیجانی می‌خواهد که نه تنها از بازی، بلکه از ابزار بازی هم به دست بیاید.
نظرتان راجع به تفنگ‌بازی چیست؟ بسیاری از بازی‌های ویدیویی تفنگ را به عنوان عنصر اصلی خود برگزیده‌اند؛ که می‌توان گفت این موضوع از جذابیت اسلحه برای کودکان ناشی شده‌است. برای یک تفنگ‌بازی جذاب می‌توان به سالن پینت بال رفته و از یک بازی پرتحرک و هیجان انگیز لذت برد. ولی اگر بخواهید به صورت روزانه به سالن بروید باید هزینه‌ای گزاف پرداخت کنید.
نگاهی به این اسلحه بیاندازید؛ تنها با آب کار می‌کند و هیچ خطری ندارد، می‌تواند آب را با سرعت پانزده کیلومتر بر ساعت و تا شعاع شش متر پرتاب کند، مخزن آب‌اش هم مانند یک خشاب واقعی جدا شده و پر می‌شود. به نظر می‌رسد می‌توانید آن را با آب رنگی پر کنید و به دو تیم تقسیم شوید؛ یک تیم آبی رنگ و یک تیم قرمز رنگ. رنگ پاشیده شده بر روی لباس مشخص است، کسی نمی‌تواند جرزنی کند!

tntbuy-ir-tofang-ab-pash (3)

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار

قدیما با اومدن تابستون داغ و گرم آب بازی اونم با تفنگ آب پاش چیزی بود که همه براش لحظه شماری میکردیم و حالا فروشگاه اینترنتی دایان شاپ امروز یک نمونه ی با کیفیت و با مخزن بزرگ ۱ لیتری این تفنگ ها رو براتون رو سایت قرار داده تفنگ آب پاش تلمبه دار بزرگ هم مناسبه کودکانه و هم بزرگسالان!!!!پس به جای اینکه این روزای داغ رو توی خونه بمونید با خانواده لذت بازی با تفنگ آب پاش رو تجربه کنین و با مسابقه دادن و خیس کردن همدیگه طعم خنکی رو حس کنین و لحظات خوشی رو کنار هم سپری کنید… خوش بگذره….
تفنگ آب پاش تلمبه دار بزرگ

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار

شناسه کالا : ۷۸۲۲
گروه های سنی : ٧ سال به بالا
برد تفنگ:۵متر
وزن : ۲۹۰ گرم
اندازه تفنگ:۴۹cm×۲۳cm
ساخته شده از مواد پلاستیکی با کیفیت و با دوام
دارای مخزن بزرگ ۱ لیتری برای استفاده طولانی تر
مجهز به پمپ دستی افزایش فشار آب جهت بالا بردن برد شلیک تفنگ آب پاش
ساخته شده از پلاستیک مواد اول با کیفیت
نازل افشانه این تفنگ آب پاش به گونه ای طراحی شده است که با بهره گیری از فشار آب ایجاد شده توسط تلمبه
قادر است بدون نیاز به منبع تغذیه الکتریکی حجم قابل توجهی آب را شلیک کند
نکات ایمنی :به علت داشتن اشیاء کوچک برای کودکان زیر سه سال توصیه نمی شود

tntbuy-ir-tofang-ab-pash (4)

تفنگ آب پاش بزرگ مخزن دار

قیمت:۲۹۰۰۰تومان

تفنگ آب پاش