خرید اینترنتی خرد کن رشته ای سبزیجات

خرید پستی ارزان خرد کن رشته ای ارزان

خرید خرد کن رشته ای میوه،خرد کن رشته رشته،خرید ارزان پستی خرد کن سبزیجات و میوه رشته ای،خرید کن،خرد کن پیچی،فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه ارزان

خرد کن رشته ای

خرد کن رشته ای،این محصول بسیار جالب بوده و به شما این امکان را میدهد تا بتوانید میوه ها و سبزیجات خور دا تنها با یک حرکت چرخشی ساده و روان رشته رشته و یا ورقه ای کنید،فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir این امکان را برای شما فراهم کرده است تا این محصول ویژه را آسان و ارزان با بالاترین کیفیت  در اختیار شما عزیزان قرار دهد،جنس تیغه های این محصول ضد زنگ و استیل بوده و به راحتی قابل شست و شو میباشد.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۱۵۰۰۰ تومان

دانلود

tntbuy-ir-khordkon-reshtei (8)

خرد کن رشته ای

خردکن رشته ای یک وسیله جالب و چند منظوره است که توسط آن قادر خواهید بود انواع سبزی جات و میوه ها را با حرکت چرخشی بسیار آسان و سریع به صورت ورقه ای و رشته ای برش بزنید و در تهیه غذاها و همچنین تزیین انواع غذاها ها ، سالادها ،دسر ها و… از آن استفاده نمایید.

خردکن رشته ای

خرد کن رشته ای

یک وسیله جالب و چند منظوره

قابلیت برش زدن به صورت ورقه ای و رشته ای

کاربرد به صورت دستی و بدون نیاز به برق

بسیار سبک و کم حجم با تیغه های استیل و ضد زنگ

عدم له کردن میوه و سبزیجات

شستشوی سریع و آسان

بسیار سبک  و کم حجم

جنس تیغه ها از استیل ضد زنگ و بسیار تیز

وسیله ای مورد نیاز هر کدبانو

خرید کن رشته ای

خرد کن رشته ای

قابلیت برش زدن به صورت ورقه ای و رشته ای را دارد و وسیله ای مورد نیاز وضروری برای هر آشپزخانه و کدبانوی ایرانی است با طرح فانتزی  که تزیین غذا و سالاد شما را بسیار زیبا تر خواهد کرد  . با این خرد کن می توانید هویج خیار و … را به صورت رشته ای در آورده و روی سالاد قراردهید و یا کنار بشقاب سرو نمایید .
کافیست ماده غذایی مورد نظر را داخل خردکن گذاشته و از درب مخصوص جهت گرفتن و چرخاندن آن استفاده نمایید تا با هر  چرخش ، خیار، هویچ ، کدو ، لبو ، سیب زمینی یا میوه شما به صورت رشته رشته شده و از آن برای تزیین خود استفاده نمایید.

tntbuy-ir-khordkon-reshtei (3)

خرد کن رشته ای

قیمت:۱۵۰۰۰ تومان

دانلود