خرید اینترنتی ربات هوشمند ارزان

خرید ارزان پستی ربات روبو ویسدام با واکنش های انسانی

روبات انسان نما،خرید اینترنتی روبات هوشمند ارزان،خرید پستی ربات برای بچه ها یا واکنش های انسانی،سفارش اینترنتی رباط روبو ویسدوم،فروش اینترنتی رباط حس کننده درد،فروشگاه اینترنتی ارزان کالای دیجیتال

tntbuy-ir-robot (6)

خرید اینترنتی ربات،این روزها داشتن یک ربات در خانه و برای سرگرمی کودکانتان یک جور عادی و رو به لازم دیده میشود،این روبات دارای واکنش های انسانی بوده و ذوق شما را دو چندان خواهد کرد،راه می رود،میرقصد،حالت های رفع خستگی،خمیازه و … است فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir این ربات را با قیمتی ارزانتر از همه جا و با بالاترین کیفیت عرضه کرده است، ادامه مشخصات این ربات فوق العاده را در پایین مطالعه فرمایید.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۲۲۰۰۰۰ تومان

dokme kharid

جهت سفارش کالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

sfaresh posti

tntbuy-ir-robot (19)

خرید اینترنتی ربات

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۲۲۰۰۰۰ تومان

dokme kharid

جهت سفارش کالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

sfaresh posti

تحقیقات نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد بزرگسالانی که در مشاغلی از جمله طراحی و معماری فعالیت می کنند خانه سازی با لگوها از بازی های مورد علاقه شان بوده است. بیش از ۶۶ درصد کسانی که در مشاغل مرتبط با ریاضیات مثل بانکداری یا حسابداری کار می کنند پازل اسباب بازی مورد علاقه دوران کودکی شان بوده است.
اسباب بازی و شغل آینده کودک از دیدگاه خانم مک آلیستر
خانم مک آلیستر مشاور خانواده و روانشناس می گوید چیزهای خیلی بیشتری از اسباب بازی ها در آینده و تعیین شغل کودکان تاثیر می گذارند.این تا حدی سطحی نگری است که بگوییم به دختران ماشین و کامیون بدهیم تا با آن بازی کنندو آنها قرار است مهندس شوند. واقعا شواهد واقعی برای اثبات چنین چیزی وجود ندارد و انتخاب شغل تا زمانی که برای یک فرد اتفاق می افتد از تجربه کودکی او فاصله زیادی دارد. محققان عقیده دارند باید کودکان را تشویق کرد که کشف کنند، بپرسند، درگیر شوند و با هم کار کنند و همه اینها تاثیر بیشتری بر آینده شان خواهد گذاشت. دکتر آماندا گامر روانشناس کودک می گوید باید مطمئن شد که کودکان به یک برنامه بازی خوب و سالم دسترسی داشته باشند.امروز رباتی را به شما پیشنهاد می کنیم که دارای قابلیت های فراوانی می باشد.این ربات ۲ کیلو گرمی دارای ۶۷ توابع از قبل برنامه ریزی شده می باشد که از جمله آن ها میتوان به رقصیدن-راه رفتن-آروغ زدن,حالت های رفع خستگی مانند خمیازه کشیدن و … نام برد.

tntbuy-ir-robot (20)

خرید اینترنتی ربات

robowisdom اسم این ربات نسبتا پیشرفته می باشد که با کلید هایی که بر روی کنترل آن تعبیه شده است کارهایی بسیار متفاوت و شبیه به انسان می تواند انجام دهد.این ربات دارای دکمه ی on-off می باشد,حالت های حرکت دستان به صورت بالا و پایین و چرخش بوده و به خوبی حرکت میکنند.همچنین برای مشکل برخورد با موانع سنسور حرکتی در قفسه ی سینه ی آن تعبیه شده است که بعد از نزدیک شدن به مانع مسیر خود را کج کرده و به سمت دیگری حرکت میکند

tntbuy-ir-robot (15)منبع تغذیه در کف پا

tntbuy-ir-robot (11)دارای سنسور دست چپ

tntbuy-ir-robot (12)دارای سنسور دست راست

tntbuy-ir-robot (10)دارای ال ای دی به عنوان چشم

tntbuy-ir-robot (9)سنسور بازدارنده موانع

tntbuy-ir-robot (7)دارای دکمه off و on

tntbuy-ir-robot (5)

دارای سنسور روی پاها

tntbuy-ir-robot (4)

دکمه هایی نیز بر روی سر انگشتان و جلوی پاها قرار دارد که با فشار دادن آن ربات عکس العمل نشان داده و احساس درد خواهد کرد.

tntbuy-ir-robot (3)

حرکت راه رفتن را به صورت راه رفتم به جلو و راه رفتن به عقب انجام می دهد,انگشتان خود را باز و بسته میکند و یا حتی اشیاء را به راحتی بلند میکند.

توابع قرار گرفته شده این ربات بدون نیاز به رایانه بوده و همگی از روی کنترل قابل اجرا خواهد بود.

مکن است کودک ما احساس و رویاهای خود را دنبال کند و چیز هایی را طلب کند که از نظر ما همیشه خوشایند نباشند,اما همه ی آن ها به دنبال متفاوت ترین هایی هستند.
Robowisdom همان که از اسمش پیداست رباتی هوشمند است که دارای توانایی ها و قابلیت های فراوانی می باشد,به طوری که نه تنها کودکان ما بلکه نوجوانان و یا حتی جوانان را سرگرم خواهد کرد.

ویژگی های کلیدی :

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای سنسور بازدارنده موانع

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای دکمه ی on-off

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای کنترل از راه دور

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای ۶۷ توابع حرکتی

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngوزن ۲ کیلوگرم

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۲۲۰۰۰۰ تومان

dokme kharid

جهت سفارش کالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

sfaresh posti