خرید پستی شابلون ارزان قهوه

سفارش اینترنتی شابلون روی قهوه

خرید اینترنتی ارزان شابلون قهوه،خرید ارزان شابلون قهوه،  فروش اینترنتی شابلون روی قهوه،خرید شابلون طراحی روی قهوه،فروشگاه اینترنتی لوازم فانتزی آشپزخانه

tntbuy-ir-shablon-ghahve (8)

خرید اینترنتی شابلون قهوه،این روزها تزیین و آرایش جز اولین  و اساسی ترین مقدمات هر کاری محسوب می شود در هر بسته از این شابلون ها ۱۶ عدد شابلون زیبا متنوع و با کیفیت قرار دارد،کاملا قابل شست شو بوره و پذیرایی شما را بی رقیب میکند،فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir این امکان را برای شما فراهم کرده تا با داشتن این شابلون ها مانند حرفه ای ها قهوه درست کنید و همه را از هنرمندی خود شگفت زده فرمایید.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت:۱۵۰۰۰ تومان

دانلود

tntbuy-ir-shablon-ghahve (7)

خرید اینترنتی شابلون قهوه

شابلون‌های تزئین   GATER از ابزاری هستند که طراحی بر روی قهوه با کف شیر را آسان می‌کنند. این شابلون‌ها طرح‌های متنوعی، از قلب و گل گرفته تا صورتک‌های جالب و نوشته‌های طنزآمیز، دارند. جنس این شابلون پلاستیکی هستند.

برای طراحی با آن‌ها، ابتدا شابلون را بر روی کف شیری که بر روی فنجان قهوه‌تان ریخته‌اید می‌گذارید، سپس پودر دارچین، پودر کاکائو، پودر نسکافه و یا هر پودر قهوه‌ای رنگ دیگری که می‌خواهید بر روی آن می‌پاشید. وقتی شابلون را بردارید طرح زیبایی بر روی کف شیرتان افتاده است.

tntbuy-ir-shablon-ghahve (5)

خرید اینترنتی شابلون قهوه

دارای طرحهای متنوع و زیبا

جنس : تلق

تعداد : ۱۶ عدد در هر بسته

قابل شست و شو

استفاده آسان و راحت

tntbuy-ir-shablon-ghahve (4)

خرید اینترنتی شابلون قهوه

tntbuy-ir-shablon-ghahve (1)

tntbuy-ir-shablon-ghahve (2)

شابلون

خرید اینترنتی شابلون قهوه

قیمت:۱۵۰۰۰ تومان

دانلود