خرید ارزان کلاه اسپورت گلدار ۱۲۷۲

خرید پستی کلاه طرح ترمه اسپورت ارزان ۱۲۷۲

خرید اینترنتی ارزان کلاه گل گلی اسپورت ۱۲۷۲،خرید اینترنتی کلاه اسپورت ۱۲۷۲،خرید پستی کلاه پسرانه اسپورت،خرید پستی کلاه رپی،خرید اینترنتی ارزان کلاه رپ ۱۲۷۲،سفارش اینترنتی ارزان کلاه رپ اسپورت طرح ترمه،فروشگاه اینترنتی پوشاک شیک و ارزان

tntbuy (2)

خرید اینترنتی کلاه ۱۲۷۲،این روز ها این نمونه کلاه ها بسیار طرفدار پیدا کرده و جوانان خوش تیپ از این نمونه کلاه بی اندازه استقبال کردند،این کلاه دارای رنگبندی های متفاوت است این کلاه اسپورت قابلیت شست و شو داشته و رنگ آن ثابت است ، قابلیت استفاده برای آقایان و بانوان و سنین ۱۳ تا ۳۰ سالگی قابل استفاده است،شما می توانید این کلاه شیک را از فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir خریداری فرمایید.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت: ۴۵۰۰۰ تومان

tntbuy (3)

خرید اینترنتی کلاه ۱۲۷۲

مد و مدگرایی پدیده ای است که کمابیش در میان همه‌ى اقشار جامعه وجود دارد، اما دراین میان، جوانان و نوجوانان بیش از دیگران به «مد» اهمیت می دهند و «مدگرا» هستند.
با وجود آن که مد و مدگرایی کل گستره‌ى زندگی اجتماعی را در بر می گیرد، پوشاک و سبک و شیوه‌ى آرایش، شاخص ترین کالای مد شونده محسوب می شود.

امروزه صنعت مد، مدام درحال تغییر و تکامل است. همچنین دغدغه خیلی از جوان ها اطلاع از آخرین مد و در نهایت شیک پوشی است. ما امروز قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم تا از دغدغه شما کم کنیم.
کلاه New Flowers 1271 در طرح ها متنوع برای خانم ها و آقایانی که میخواهند در سفر، مهمانی های دوستانه و … شیک و خاص باشند.

tntbuy (77)

خرید اینترنتی کلاه ۱۲۷۲

جوانی، فصل تازه ای در زندگی و سرآغاز ورود انسان به جهان پرشور و رنگارنگ است که غرایز طبیعی در شکل دهی آن، نقش اصلی را بر عهده دارند. استقلال طلبی، تنوّع دوستی، هیجان خواهی، نقد گذشته و نوگرایی از جمله ویژگی های دوران جوانی است که به شدّت، تمایل به امروزی شدن و نوگرایی به درجات مختلف در هر نوجوان وجود دارد و گواه نیاز وی به شکستن قالب های موجود، فاصله گرفتن از هنجارهای پیشین و رسیدن به هویتی متمایز از کسانی که پیش از او بوده اند و همچنین گرایش به فاصله گرفتن از والدین است. این نیاز، زمانی که نمود بیرونی به خود می گیرد و در رفتار جوان منعکس می شود، به صورت مدگرایی ظاهر می گردد.

tntbuy (76)

خرید اینترنتی کلاه ۱۲۷۲

محصولی که هم اکنون مشاهده میکنید یکی از جدید ترین مدل های کلاه می باشد که با طراحی خاص، این محصول را از سایر مدل های کلاه های موجود در بازار متمایز کرده است. شما میتوانید با خرید این محصول که دارای رنگ بندی متنوع می باشد از سایر دوستان خود متمایز باشید و گوی سبقت را در زمینه مد از دیگران بربایید.

tntbuy (78)

خرید اینترنتی کلاه ۱۲۷۲

ویژگی های کلیدی :

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای رنگ بندی متفاوت و متنوع

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngجدیدترین مدل کلاه کپ در بازار ایران

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقابل استفاده آقایان و بانوان

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقابلیت شست و شوی و رنگ ثابت

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngطراحی بسیار شیک و زیبا

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقابل استفاده برای سنین ۱۳ تا ۳۰ سال

http://www.dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای آفتاب گیر پهن

قیمت: ۴۵۰۰۰ تومان