سفارش اینترنتی کابل موبایل دستبندی دیتا لاین

خرید پستی دست بند تلفن همراه Bracelet Data Lines

خرید اینترنتی دستبند موبایلی ارزون و زیبا،فروش اینترنتی دستبند کابلی موبایل دیتا لاین،فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

tntbuy-ir-data-line (4)

خرید اینترنتی دستبند موبایل دیتا لاین،این دستبند در دو مدل ارائه میگردد شما میتوانید این دستبند را که در رنگ های مختلف و برای دو مدل گوشی های اندرویدی و گوشی های اپل موجود است هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir در قسمت توضیحات حتما مدل گوشی خود را قید فرمایید،جهت اطلاع یافتن از توضیحات بیشتر به ادامه مطلب توجه فرمایید،خرید امن و ارزان را با ما تجربه کنید.

توجه:در صورت خرید نقدی از این فروشگاه از ۱۰% تخفیف برخوردار شوید.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

قیمت : ۱۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

tntbuy-ir-data-line (2)

خرید اینترنتی دستبند موبایل دیتا لاین

دستبند های رنگی امروزی ، یکی از انواع دستبند های پر طرفدار هستند که جوانان زیادی از آنها استفاده میکنند . با توجه به اینکه این دستبند ها دارای طرح اسپرت و زیبایی هستند و معمولا در رنگ های شاد میباشند بسیار پر طرفدار میباشند . به همین خاطر سازندگان کابل های مخصوص دیتا و شارژ موبایل به این فکر و ایده افتاده اند که از این طرح پر طرفدار استفاده مفیدی کرده و با تولید این دستبند ها ، هم از نظر ظاهری و هم از نظر کاربردی برای کاربران وسیله ای مفید را تولید نمایند .

tntbuy-ir-data-line (1)

خرید اینترنتی دستبند موبایل دیتا لاین

از ویژگیهای این محصول به  قدرت سریع انتقال اطلاعات و ثابت نگهداشتن سیگنال و ضد نوسانی بودن اون میشه اشاره کرد و اینکه هسته اون از سیمهای نازک اکسیژن آزاد مس اندود ساخته شده .همچنین در بدنه این محصول از مواد پلاستیکی فوق‌العاده نرم و غیرسمی استفاده شده.

tntbuy-ir-data-line (6)

خرید اینترنتی دستبند موبایل دیتا لاین

توجه نمایید ، این کابل ها در ۲ مدل مخصوص گوشی های اندرویدی و همچنین مخصوص گوشی های اپل میباشد . در زمان خرید در قسمت توضیحات حتما یادداشت نمایید که درخواست کدام مدل را دارید .

قیمت : ۱۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی