خرید پستی کوفته پیچ ارزان

سفارش اینترنتی کوفته پیچ جدید

فروش کوفته پیچ جدید،سفارش جدید بهترین کوفته ساز آشپزی، خرید بهترین کوفته ساز ارزان خوشگل ، 

کوفته پیچ

کوفته پیچ جدید :  برای ما ایرانی ها که کوفته سبزی ، کوفته کشمشی و انواع کوفته های مروسوم ایرانی را دوست داریم این وسیله بسیار مناسبه. شما میتوید به راحتی کوفته های یک اندازه و یک شکل داشته باشید ، از فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir با بهترین کیفیت و قیمت این محصول را تهیه کنید .  در ضمن با خرید نقدی ۱۰% تخفیف هم از ما بگیرید . 

۱۸۰۰۰ تومان ( خرید نقدی: ۱۶۲۰۰ تومان )

دانلود

tntbuy-ir-kooftesaz (2)

دستگاه کوفته پیچ وسیله پرکاربرد و خوش دست می باشد که میتوانید با آن غذای سنتی و خوشمزه کوفته را آماده نمایید. با این دستگاه علاوه بر کوفته میتوان انواع بستنی، کیک های قالب دار، گوشت تو پر و … را به راحتی و سرعت بالا آماده طبخ نموده و نوش جان کنید.

tntbuy-ir-kooftesaz (3)

tntbuy-ir-kooftesaz (4)

وفته تبريزي يكي از مشهورترين غذاهاي ايراني و متعلق به شهر تبريز مي‌باشد. اين غذا در نقاط مختلف خاورميانه تهيه مي‌شود. نقطه تمايز آن با ساير كوفته‌ها در بقيه مناطق مربوط به طرز تهيه و مواد مورد استفاده در تهيه اين غذا مي‌باشد. دركوفته تبريزي از گوشت قرمز، لپه، برنج، تخم‌مرغ، انواع سبزيجات معط (تره و مرزه)، آلو، مغزگردو و زرشك استفاده مي‌شود، داخل آب اين غذا زعفران و رب گوجه‌فرنگي بكار مي‌رود.
در اينجا ما وسيله اي را به شما معرفي خواهيم كرد كه كوفته هاي يكدست منظم و با سرعت بسيار بالا مي توانيد ار آن استفاده نماييد. با این دستگاه همچنین میتوانید تهیه ی انواع بستنی های توپی ، کیک های قالبی و هر گونه ماده خوراکی را در گلوله های توپی به قطر ۴/۵ سانتی متر درست کنید.

tntbuy-ir-kooftesaz (5)

خرید اینترنتی کوفته ساز

tntbuy-ir-kooftesaz (6)

ویژگی های دستگاه کوفته پیچ:
– تهیه ی انواع بستنی های توپی ، کیک های قالبی و هر گونه ماده خوراکی
– به وسیله آن می توانید گلوله های توپی به قطر ۴/۵ سانتی متر درست کنید
– استفاده بسیار آسان و سریع
– در عرض چند ثانیه کوفته های زیبا و یکنواخت درست کنید

tntbuy-ir-kooftesaz (7)

خرید اینترنتی کوفته ساز