خرید ارزان بهترین پرتقال قاش کن

خرید اینترنتی پرتقال قاچ کن اصل

خرید پرتقال قاچ کن

خرید پرتقال قاچ کن ، دستگاه ِ ساده پرتقال و مرکبات قاچ کن که از لبه پلاستیکی و تیغه های فلزی تشکیل شده است ولی کارایی خوبی داره . این دستگاه کار شما رو برای برش پرتقال ، لیمو شیرین و … آسان میکند . با خرید نقدی از TNTBuy.ir از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شود .

۱۸۰۰۰ تومان ( خرید نقدی: ۱۶۲۰۰ تومان)

دانلود

TNTBuy-ir-prteghall (4)

برش مساوی به ۸ قسمت

کاملا بهداشتی

مناسب برای قاچ کردن انواع مرکبات

دارای تیغه های فولادی

مناسب برای تمام مرکبات

مناسب برای آبمیوه فروشی ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و هتل ها

دارای بدنه پلاستیکی مقاوم

بسته بندی اورجینال

TNTBuy-ir-prteghall (5)

پرتقال ، لیمو ، سیب و میوهای مشابه خود را به ۸ قطعه مساوري تبديل كنيد ، دستگاهي فوق العاده محكم، با استفاده از پرتقال قاچ کن ديگر مشكل تقسيم كردن و برش زدن پرتقال را نداريم این محصول داراي تيغه هايي تيز و برنده مي باشد كه بدون نياز به زور و فشار به راحتي مي توانيد پرتقال خوذ را به ۸ قسمت مساوي تقسيم كنيد و ميل نمایید پرتقال قاچ کن را براي ميوه هاي ديگر نيز مي توان استفاده كرد.

 TNTBuy-ir-prteghall (1)

ديگر با پرتقال خود كشتي نگيريد و به آساني و يك حركت پرتقال را به ۸ قطعه مساوي تقسيم كنيد . اگر يك اندازه بودن ميوه هاي برش خورده براي شما اهميت دارد از پرتقال قاچ کن اين ابزار كاربردي استفاده نماييد پس از استفاده از اين وسيله مشاهده خواهيد كرد ميوه هاي شما به زيبايي برش خورده است .دقت كنيد اين محصول فقط براي قاچ كردن پرتقال نيست بلكه مي توانيد آن را براي هر ميوه ديگري كه قابليت برش خوردن داشته باشد استفاده كنيد همچين براي برش دادن انواع كيك و موارد مشابه نيز قابل استفاده است.

TNTBuy-ir-prteghall (2)

خرید پرتقال قاچ کن