خرید اینترنتی ساعت ضد خروپف

aaf45197-efd2-4ad1-8321-980556a95f9a

ای وای که اگر همسر یا هم اطاقی شما خروپف کند . دیوانه کنندس!!!  ولی اختراعی جدید و کارآمد که به تازگی وارد بازار شده درمان این درد است . با داشتن یک ساعت ضد خروپف با خیالی آسوده بخوابید . در ضمن ارسال این محصول به همه جای ایران رایگان است !!! 

۶۵۰۰۰ تومان

 دانلود

 snore stopper 02

ویژگی های کلیدی:

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngجنس پلاستیک فشرده تقویت شده

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngاندازه ۵٫۵ تا ۶ سانتی متر

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngنوع موج خروجی:موج مربعی

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngولتاژ خروجی ۳۰ v

http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngدارای گواهینامه تولید از کشور انگلیس

خرید ساعت ضد خرپف

خروپف شبیه تمام صداهای دیگر توسط ارتعاشاتی ایجاد می‌شود که ذراتی را در هوا جهت ایجاد امواج صوتی ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال، هنگامیکه ما صحبت می‌کنیم، تارهای صوتی ما جهت تشکیل صدا ارتعاش پیدا می‌کنند. هنگامیکه معده ما قار و قور می‌کند (borborygmus)، معده و روده‌های ما همینطور که غذا از میان آنها حرکت می‌کند مرتعش می‌شوند. در حالیکه ما در خواب هستیم، جریان هوای پر تلاطم می‌تواند سبب شود بافت‌های بینی و گلو مرتعش شوند و موجب خروپف می‌شوند. اساساً خروپف صدایی است که از تلاطم جریان هوا نتیجه می‌شود که سبب می‌شود بافت‌ها در طی خواب مرتعش شوند.
ساعت هوشمند ضد خروپف محصول جدید فروشگاه ماست که با استفاده از پالس الکترونیکی شما را به درمان خروپف کمک می کند ، این دستگاه که به صورت یک ساعت مچی اسپرت طراحی شده است امکان تولید امواج الکترونیکی با قدرت پایین را دارد که علاوه بر درمان سریع خروپوف عوارض جسمی نیز ندارد.

اگر صدای خروپف همسرتان در شب شما را آزار می دهد و مانع استراحت شما می شود یا اینکه از صدای شدید خروپف خود از خواب بیدار می شوید همین حالا ساعت ضد خروپوف را از فروشگاه ما خریداری نمایید. با خرید ساعت ضد خروپف خوابی خوش و لذت بخش را برای خود و همسرتان به ارمغان آورید.

روش کار ساعت ضد خروپف:

وقتی خروپف می کنید سنسور این دستگاه فعال می شود و یک پالس الکترونیکی کوچک از خود تولید می کند که روی عضلات گلو و گردن شما تاثیر گذاشته و صدای خروپف شما را قطع می کند.

آیا ساعت ضد خروپف عوارض دارد؟

این ساعت هیچ گونه عوارضی برای شما ایجاد نمی کند ولی افراد مبتلا به صرع و کسانی که از دچار امراض قلبی هستند و از دستگاه تنظیم استفاده می نمایند نباید از ساعت ضد خروپف استفاده نمایند.

هشدارها و موارد منع مصرف:

دور از دسترس نوزادان نگه دارید.
نباید با دیگر دستگاه های پزشکی الکترونیکی به طور همزمان استفاده شود.
افراد مبتلا به بیماری قلبی و یا بیماران با دستگاه تنظیم ضربان قلب استفاده نکنند.
افراد مبتلا به صرع استفاده نکنند.
این دستگاه ضد آب نیست.

قیمت : ۶۵۰۰۰  تومان

dokme xared copy

جهت سفارش محصول بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

sefaresh posti