خرید اینترنتی صابون نرم بادام و کوجیک اسید

سفارش پستی صابون,خواص صابون بادام,صابون بادام اصل,رفع لک های آفتاب سوختگی,صابون جوان کننده,صابون گیاهی

 ویژگی های کلیدی:

http://3nasl.hamkar.org/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngرفع لک های آفتاب سوختگی

http://3nasl.hamkar.org/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngرفع لک های دوران بارداری

http://3nasl.hamkar.org/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngرفع لک و مک

http://3nasl.hamkar.org/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngآنتی باکتریال

http://3nasl.hamkar.org/thetba-contents/themes/watches/images/ok.pngجوان کننده

buy-link-17

tozihat

خرید صابون بادام اصل

علاقه روز افزون در استفاده از روشن کننده های طبیعی ، و همچنین نیاز برای پیدا کردن جایگزینی برای هیدروکینون ، منجر به تحقیق برای یافتن محصولات آرایشی طبیعی جهت رفع اختلالات رنگدانه ای گردید.

صابون نرم بادام و کوجیک اسید
این عوامل طبیعی شامل آلوسئین ، آربوتین (عصاره گیاه بربری )، آزلئیک اسید(ترکیبات آلی اسیدی از گندم و جو)، گلایکولیک اسید(محصولات قند از آلفا هیدروکسی اسیدها AHA (, ، کوجیک اسید (تولید شده از فرآیند تخمیر برنج) ، عصاره لیکوریک  (عصاره گیاه شیرین بیان) ، ملاتونین (تولید شده از موجودات زنده،حیوانات ،باکتری ها و گیاهان ) ، نیاسینامیدها (ازگروه ویتامین آ و آمید اسید نیکوتین )، paper mulberry (عصاره درخت شاهتوت کاغذی) ،رتینول (یکی از اشکال حیوانی ویتامین A) ، دانه های سویا ، ویتامین ث . می باشند.سفارش پستی صابون گیاهی
کوجیک اسید: این ماده یک مهار کننده آنزیم تیروزیناز می باشد که از گونه های مختلف قارچ مانند آسپرژیلوس و پنی سلیوم مشتق شده است . همچنین در صنعت از این ماده برای تجزیه و تحلیل غذاها و جلوگیری از قهوه ای شدن و همچنین ارتقا دادن رنگ قرمزی توت فرنگی های کال استفاده می کنند.

خرید پستی صابون بادام
کوجیک اسید در غلظت های بین ۱ تا ۴ درصد استفاده می شود و معمولا ترکیب آن با دیگر عوامل روشن کننده تاثیرگذارتر می باشد. کوجیک اسید دارای حساسیت بسیار بالایی می باشد و ممکن است محرکی برای ایجاد درماتیت باشد.به هر حال این ماده برای بیمارانی که نمی توانند در برابر هیدروکینون مقاومت نشان دهند بسیار مفید می باشد و همچنین مطالعات نشان  می دهند که ممکن است ترکیب آن با یک کورتیکو استروئید موضعی برای کاهش تحریکات بسیار مفید باشد.
روشن کننده های پوست را که شامل کوجیک اسید می باشند ،معمولا روزی ۲ بار برای یک یا ۲ ماه استفاده می شوند تا بتوان به اثر مطلوب  دست یافت.

صابون بادام اصل

اسید کوجیک ماده ای جادویی که از تخمیر قند جوانه های برنج به دست می آید . مصرف مداوم ۹۰ روزه این صابون باعث برطرف شدن لک های دوران بارداری و هورمونی و همچنین لک های آفتاب سوختگی و کک و مک شده و موجب جوانی و روشنی پوست شما میشود.صابون گیاهی اصل
پایه اولیه این صابون بر اساس صابون بچه می باشد و هیچ گونه ترکیب شیمیایی در ساخت این صابون به کار گرفته نشده است پس آسیبی به پوست شما نمی رساند .

buy-link-17