خرید  خمير دندان زغالي بنسر

 

خرید خمير دندان زغالي بنسر جدیدترین و بهترین خمیردندان سفید کننده و خوشبو کننده دهان می باشد.این خمیر دندان به عمق دندانهایتان نفود کرده و باکتری ها  بوی بد دهان را از بین می برد. بعد از چند بار استفاده مداوم از این خمیر دندان سفیدی دندانهایتان را کاملا احساس کنید.این محصول تائید شده وزارت بهداشت و سلامت ایران و ۱۰۰ در ۱۰۰ طبیعی می باشد.این محصول ساخت ایران و اورجینال می باشد.

خمیردندان زغالی

خرید اینترنتی لوازم بهداشتی

  •  ۱۰۰درصد طبیعی
  • سفید و درخشان کننده
  • جلوگیری از ایجاد جرم
  • ساخت ایران
  • فرموله شده برای بوی بد دهان
  • برطرف کردن لکه ها و سموم داخل دهان
  • شماره پروانه بهداشتی ساخت :۱۰۷۶ /ظ / ۳۵

خرید خمير دندان زغالي بنسر

خمیر دندان کربنی

خمیردندان زغالی نیازها را به طور طبیعی برآورده می کند.

تفکر کاربرد زغال در خمیردندان ممکن است عجیب بنظر برسد! اما آیا تاکنون از تمیز شدن بین دندانهای خود شگفت زده شده اید؟ خوب ، خمیردندان زغالی بنسر می تواند عمیق تمیز کند! فرمول ضدباکتری این خمیردندان ، باکتری ها را تا بیش از ۹۰% کاهش داده و در حال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

خرید اینترنتی خمیر دندان

شاید استفاده از خمیردندان زغالی که دهان به شدت سیاه می شود در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان گردد اما پس از شستشو ، در کمال تعجب مشاهده می شود که سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی می گردند.بعد از چندین بار استفاده  دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شوند.خمیردندان زغالی ، به دلیل وجود شارکل ، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند.

خرید لوازم آرایشی

خمیر دندان سفید کننده بنسر.

 برخی از تحقیقات و یافته ها ، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها دارد.استفاده منظم از این خمیردندان حاوی کربن اکتیو ، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملاً سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

طرز استفاده :مقدار کافی خمیردندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

كرم خاويار با خميردندان زغالي

قیمت:۱۶,۵۰۰ تومان

برای خرید این محصول بر روی دکمه زیر کلیک کنید

 dokme-kharid

sefaresh posti