ردياب و مسير ياب ويرا

خرید ردياب و مسير ياب ويرا,خرید ردیاب گوشی,خرید ردیاب آندروییدی,بهترین ردیاب وسایل,خرید اینترنتی ویرا,آموزش کار با ویرا,قیمت ویرا,بهترین ردیاب گوشی,ردیاب برای لب تاب,ردیاب خوب,ردیاب بچه ها,نرم افزار کنترل افراد,ردیاب جاسوسی

نرم افزار ردیاب گوشی همراه

این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید می باشد

با نصب این نرم افزار و اتصال به سرورهای اختصاصی، ردیابی و مسیریابی امکان پذیر می باشد.

کنترل فرزندان در خارج از منزل

ردیابی از طریق شماره موبایل

مکان یابی موبایل در صورت مفقود شدن

%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af

ردياب و مسير ياب ويرا

امروزه مشکلات اکثر مردم ردیابی مسیر در شهرهای بزرگ و حتی مسافرت در کشورهای مختلف می باشد و همچنین مسیریابی کودکان و فرزندان زمانیکه خارج از محل سکونت می باشد و همچنین زمانیکه گوشی موبایل به سرقت برده میشود با این نرم افزار براحتی می توان تمام این مشکلات را رفع کرد.در گذشته ردیابی توسط دستگاه جی پی اس انجام میشد ولی در این نرم افزار توسط گوشی موبایل انجام می شود.
با نصب این نرم افزار و اتصال به سرورهای اختصاصی ردیابی و مسیریابی امکان پذیر می باشد.کنترل فرزندان در خارج از منزل،ردیابی از طریق شماره موبایل و مکان یابی موبایل در صورت مفقود شدن از برخی امکانات این نرم افزار می باشد.

این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید می باشد .

هشدار در مورد نحوه استفاده از نرم افزار مسیریاب و ردیاب ویرا :

لطفا توجه فرمایید که نرم افزار مسیریاب و ردیاب ویرا برای کنترل و ردیابی کودکان، افراد سالخورده، بیماران آلزایمری، نابینایان، صحت کنترل تردد کارمندان برای مدیران ارشد و جهت جلوگیری از سرقت خودرو و گوشی همراه طراحی شده است و این نرم افزار صرفا جهت خدمت به امنیت و سلامت و آرامش خانواده ها معرفی می شود و شرکت مسیریاب وردیاب ویرا هیچگونه مسئولیتی را در قبال استفاده های نادرست افراد سودجو که برخلاف مقررات می باشد را نمی پذیرد.
شما پس از خرید این نرم افزار ضمن قبول این شرایط و قوانین مسئولیت استفاده آن را در جهت صحیح بر عهده میگیرد و عرفا،اخلاقا، قانونا و شرعا نباید از آن در جهت خلاف قوانین استفاده نمایید.

راهنمای کامل استفاده از مسیریاب و ردیاب ویرا:مرحله اول : فعال سازی برنامه:پس از وارد کردن قسمت های مورد نیاز تیک مربوط به قوانین استفاده از نرم افزار را پس از مطالعه آن را بزنید و گزینه ارسال درخواست را انتخاب نمایید.درصورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد ، بلافاصله وارد برنامه خواهید شد ودر دیگر نیاز به واردکردن این اطلاعات در استفاده های بعدی ندارید.

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

مرحله دوم استفاده از نرم افزار:آموزش قسمت مکان یاب و مسیریاب ویرا:با انتخاب هر بخش وارد صفحه مربوط به آن می شوید که در قسمت بعدی به مرور آن می پردازیم. تمامی قسمت های این بخش نیاز به اینترنت دارد!

%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

جستجوی یک نقطه:در این صفحه شما بسته به میزان نیازتان اطلاعات مورد نظر خود را به هر زبانی وارد کنید.پس از انتخاب گزینه جستجو درخواست شما به سمت سرورهای گوگل ارسال می شود ، در صورتی که تمامی فیلدهای مورد جستجوی شما روی نقشه ثبت شده باشد به مکان دقیق آن هدایت می شوید اما در صورتی که آدرس مورد نظر شما به صورت کامل روی نقشه ثبت نشده باشد شما به نزدیک ترین آدرس هدایت می شوید.

مسیریابی بین دو نقطه :در این صفحه با همان الگوریتم های قسمت قبل مسیری بین دو نقطه مورد نظر شما روی نقشه ترسیم می شود و فاصله دو نقطه نیز بر مبنای کیلومتر به شما اعلام می گردد.

جستجوی یک نقطه تا مکان شما: در این قسمت شما آدرس یک نقطه را وارد می کنید سپس مسیر شما تا نقطه مورد نظر روی نقشه ترسیم می شود.

مسیریابی با لمس دو نقطه روی نقشه:در این حالت با لمس طولانی دو نقطه مسیر بین آنها روی نقشه ترسیم می شود.
آموزش بخش ردیابی : با انتخاب این بخش وارد قسمت ردیابی می شوید.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

درخواست موقعیت ازطریق دکل های مخابراتی : با انتخاب این گزینه صفحه ای ظاهر میشود که در آن باید شماره فرد مورد نظر را وارد کنید.پس از ارسال درخواست با دریافت پیغام “درخواست شما به مقصد رسید” اطمینان حاصل می کنید که فرد مورد نظر شما درخواست را دریافت کرده ، حال در طرف مقابل در صورتی که شماره درخواست دهنده در لیست ضد سرقت باشد ، بدون نیاز به عکس العملی در طرف مقابل (مانند تایید و یا اتصال به اینترنت) موقعیت ارسال می گردد ، اما در صوتی که شماره درخواست دهنده در لیست ضدسرقت نباشد ، فرد مورد نظر با پیغامی را به صورت اعلان دریافت می کند.

با انتخاب گزینه ارسال موقعیت ، فرد مورد نظر درخواست شما را تایید کرده و موقعیت خود را برای شما ارسال می کند، در صورتی که گزینه این شماره همیشه مرا ردیابی کند را تیک بزنید ، برای درخواست های بعدی از فرد مورد نظر نیاز به تاییدی نمی باشد و آن شماره وارد لیست ضدسرقت خواهد شد، همچنین موقعیت دریافت شده در این حالت تقریبی می باشد و دارای خطای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ متر می باشد.پس از ارسال موقعیت ، فرد درخواست دهنده با یک اعلان باخبر می شود که با انتخاب آن و ورود به بخش ردیابی می تواند حالتهای مختلف را انتخاب نماید.

%d8%a7%db%8c%da%a9%d9%88%d9%86-%d9%88%db%8c%d8%b1%d8%a7

 با انتخاب این گزینه با استفاده از برنامه Maps گوشی شما نزدیک ترین مسیرها تا رسیدن به مقصد برای شما ترسیم می گردد(این بخش نیاز به اینترنت دارد.)

icon

 با انتخاب این گزینه نزدیک ترین مسیرها تا رسیدن به مقصد درون برنامه برای شما ترسیم می گردد(این بخش نیاز به اینترنت دارد.)

%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86

 با انتخاب این گزینه موقعیت دریافت شده از لیست مورد نظر پاک می شود.

icon-narmafzar-viera درخواست موقعیت از طریق GPS :در این حالت تمامی موارد مشابه ردیابی از طریق دکل می باشد با این تفاوت که حتما باید GPS فرد مورد نظر (مقصد) روشن باشد ، در این حالت موقعیت دریافتی با بالاترین دقت می باشد.توجه: استفاده از GPS برای موقعیت یابی ممکن است بنا بر موقعیت مکانی فرد مورد نظر از یک تا ۱۰ دقیقه طول بکشد.
buy-viera

 با انتخاب این گزینه می توانید موقعیت خود را برای دیگران ارسال کنید !

نکته مهم :برای ردیابی افراد با هرکدام از روش های فوق طرف مقابل هیچ نیازی به اینترنت ندارد!

آموزش بخش ضدسرقت :پیش از ورود به بخش ضد سرقت ابتدا باید فیلدهای مشخص شده را پر کنید.بیش از هر چیزی امنیت در ورود به قسمت ضد سرقت مهم میباشد و دقت داشته باشید که نام کاربری قابل بازیابی نمیباشد.

با فعال کردن این قسمت، از حذف برنامه جلوگیری می کنید.

hazf-barname

با فعال کردن این بخش و وارد کردن یک شماره موبایل این امکان به شما داده می شود که پس از هربار خاموش و روشن کردن گوشی و یا تعویض سیم کارت ، هشدارهای زیر را دریافت خواهید کرد.

یک پیام کوتاه حاوی موقعیت جغرافیایی گوشی از طریق GPS و دکل های مخابراتی یک پیام کوتاه حاوی متن “هشدارسرقت” همچنین اینترنت دیتا به صورت خودکار روشن و آدرس گوشی را برای شماره ثبت شده به صورت پیام کوتاه ارسال می نماید.

hoshdar

با فعال کردن این بخش یک کد را تعیین می کنید تا درهنگام گم کردن گوشی خود با ارسال یک پیام کوتاه حاوی این کد گوشی شما عکس العمل های زیر را انجام دهد. ارسال یک پیام کوتاه حاوی موقعیت جغرافیایی گوشی از طریق دکل های مخابراتی. اینترنت دیتا به صورت خودکار روشن و آدرس گوشی را به صورت پیام کوتاه ارسال می نماید.

hoshdar-gom-shodan

با فعال کردن این بخش یک کد را تعیین می کنید تا در موارد بحرانی با ارسال آن به صورت پیام کوتاه تمامی اطلاعات گوشی شما پاک شود به به حالت اولیه کارخانه بازگردد.

pak-kardan-etelaat

icon-pluse با انتخاب این گزینه می توانید شماره هایی که برای ردیابی شما نیاز به تایید نداشته باشند را وارد نمایید!

ghofl این گزینه برای تغییر رمز عبور شما تعبیه شده است.

شما عزیزان می توانید با انتخاب و سفارش اجناس از فروشگاه اینترنتی ما خریدی توام با آرامش رو تجربه کنید

پرسنل ما متعهد به پیگیری و رسیدگی به سفارش شما قبل و بعد از ارسال می باشند

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی دکمه خرید و سپس وارد کردن مشخصات پستی و آدرس مد نظر خود محصول را درب منزل دریافت کرده و سپس هزینه آنرا به مامور پست پرداخت نمایید.در صورتی که برای ثبت سفارش نیاز به کمک دارید و یا در مورد اجناس سوالی دارید ما رو با شماره پیامکی  ۵۰۰۰۲۰۶۰۲۰۰۰۰۴ مطلع سازید تا به سوالای شما پاسخ داده و یا برای ثبت سفارش کمک نماییم.اما قبل از آن مطمئن شوید دریافت پیامک های تبلیغاتی بر روی گوشی شما فعال باشد در غیر این صورت جواب ما به دست شما نخواهد رسید.

شیوه فعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی

 فعال کردن خط همراه اول جهت دریافت پیام های تبلیغاتی:  ارسال عدد ۲ به شماره پیامکی ۸۹۹۹

 فعــال کـردن خط ایرانسل جهت دریافت پیام های تبلیغاتـی: ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۵۰۰۵

به شما پیشنهاد می کنید با مراجعه به صفحه اول سایت از دیگر محصولات نیز دیدن کنید —> فروشگاه اینترنتی تی ان تی بای

مشاهده دیگر نرم افزار های کاربردی —> نرم افزار کاربردی موبایل

شیوه خرید به دو صورت نقدی (پرداخت مبلغ در هنگام وارد کردن مشخصات خود) در اینصورت از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهید شد

و خرید به صورت پرداخت مبلغ درب منزل(هزینه محصول به مامور پست پرداخت شود)

ارسالی های ما به صورت پست پیشتاز و سفارشی می باشد

پست پیشتاز سریعتر و زودتر محصول رو به دست شما می رساند ولی اختلاف هزینه اندکی بیشتر با پست سفارشی دارد

قیمت:۳۵,۰۰۰ تومان

جهت سفارش محصول بر روی دکمه زیر کلیک کنید

اول محصول را درب منزل یا محل کار خود تحویل گرفته سپس هزینه آنرا پرداخت نمایید

در صورتی که در هنگام سفارش پرداخت کنید ما به شما تخفیف خواهیم داد

dokme-kharid
sfaresh-posti