ماشین کنترلی ارزان

ماشین رباتیک

ماشین با سوخت آب نمک

ایجاد خلاقیت در بچه ها امری بسیار ضروری و تاثیر گذار در تمامی مراحل زندگی آنهاست.کودکان با یادگیری این فن مهم می توانند چه در سنین پایین و چه بعد از رشد و ورود به دوره بزرگسالی با بهره گیری از این ویژگی بر مشکلات و چالشها بسیار ساده تر از همنوعان خود فایق و آنها را پشت سر بگذارند و زندگی به مراتب موفق تر را تجربه کنند.

ماشین رباتیک با سوخت آب نمک

برای آموزش این ویژگی به کودکان راه های زیادی هست اما راههای هستند که معمولا بچه ها بیشتر به آنها جواب مثبت داده و علاقه خود رو به ان ابراز می دارند

این راهکار ها مانند :

۱٫کتاب

به جرئت یکی از بهترین راهها انس دادن کودکان به کتاب است ولی در زمینه انتخاب کتاب حتما دقت کافی را داشته باشید.کتاب های عکس دار با داستان های مهیج می تواند برای کودک دلبند شما جذاب باشد.

۲٫داستان گویی 

علاوه بر ایجاد صمیمیت بین کودک و والدین می تواند با داستان های ساخته گی و یا حتی واقعی از زندگی خود و اطرافیان به یادگیری هر چه بیشتر او کمک کند.

۳٫  موسیقی

وسایل موسیقی از جمله اسباب‌بازی هایی هستند که در افزایش خلاقیت در ذهن کودکان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. هنگامی که کودک با سازهای اسباب بازی خود صدا تولید می کند، آواز می خواند و شاد است، در واقع در حال بروز استعدادهای ذاتی خود است. شما با تحسین و تشویق او می توانید این ابتکارات را در ذهن او پرورش دهید.

۴٫ دور نگه داشتن بچه ها از وسایل الکترونیکی مانند موبایل و تبلت

این گونه وسایل معمولا باعث منزوی شدن کودک شما گشته به گونه ای که او از دنیای واقعی فاصله گرفته و با ساعت ها مشغول شدن به این وسائل از خلاقیت و تحرک او کاسته شده و می تواند آسیب های جدی به وی وارد کند.

۵٫ فضاسازی

نمایش و ایفای نقش های مختلف به کودک کمک می کند تا خود را جای شخصیت های مختلف قرار دهد. برای موفقیت در این مسیر باید قدرت خلاقه و قوه تخیل قوی داشته باشد. برای این منظور شما باید به تخیل او کمک کنید و برایش امکانات و فضای مناسب را تهیه کنید. به طور مثال، اگر دوست دارد نقش معلم را ایفا کند، برایش مثلا عینک و خودکار و دفتر تهیه کنید تا نقشش را بازی کند. لازم نیست وسایل گران خریداری کنید، با ساده ترین وسایل موجود نیز می توان به رشد قوه تخیل کودک کمک کرد.

 

۶٫قبول عادت‌های عجیب کودک 

برای برخی والدین قبول کردن و کنار آمدن با برخی عادت های عجیب کودک بسیار دشوار به نظر می رسد. به طور مثال، دخترک شما دوست دارد برای بازی در کوچه دامن کوتاه خود را بپوشد. این از نظر شما به هیچ عنوان درست و قابل قبول نیست. اما این را بدانید که کودک این وسواس را درک نمی کند. بنابراین پیش از اینکه با فرزند خود وارد بحث بشوید که هر مکانی لباس مخصوص خود را دارد، به این فکر کنید آیا اشکالی پیش می آید مثلا با دامن چین‌دارش کوچه برود؟ اگر نه. خب، اجازه دهید هر آنچه راحت است و دوست دارد را بپوشد.#ماشین رباتیک جالب

۷٫ قبول دوستان تخیلی فرزندان

بیشتر بچه ها در سنین پایین دارای دوستانی در تخیلات خود هستند.آنها گاها با عروسک های خود حرف می زنند گاها با کسایی دوست می شوند که وجود خارجی ندارند.به خاطر این رفتار کودک خود را سرزنش نکنید این روندی کاملا طبیعی به شمار می رود.و معمولا این کودکان اصولا رفتار اجتماعی بهتر و هراس اجتماعی کمتری دارند.وجود دوست خیالی از قدرت تخیل زیاد بچه شما حاکیست که این ویژگی کاملا مثبتی است پس انرا قبول و کودک خود را همراهی کنید.

۸٫ تعیین محدودیت های نسبی

اینکه برای بازی و سرگرمی های کودک محدودیت تعیین کند، بد نیست. به طور مثال، اگر کودک دوست دارد نقش دزددریایی را بازی کند و اطراف خانه بگردد، اشکالی ندارد اما باید بداند مثلا هنگام شام باید به دنیای واقعی بازگردد و سرمیز بنشیند و غذایش را میل کند. باید بداند در کنار تخیل، دنیای واقعی نیز هست که باید همیشه در ذهن خود داشته باشد.خرید اسباب بازی فکری

 

۹٫استفاده از اسباب بازی های متفاوت

شما می توانید با همراهی فرزندتان به وسیله اسباب بازی های سر هم شدنی یا وسایلی که منجر به برانگیخته شدن کنجکاوی کودک شما شده در روند رشد خلاقیت کودک خود تاثیر مثبتی ایفا کنید.وسایلی که به صورت پازلی یا متحرک هستند می توانند در این زمینه کمک زیادی ایفا کنند.

 

ماشین رباتیک با سوخت آب نمک

این #ماشین شگفت انگیز و در واقع ساده از قطعات جدا از همی ساخته شده که بعد از سر هم کردن آنها می توان تنها با ریختن ۲ قطره آب نمک آنرا به حرکت در آورد.

این محصول علاوه بر برانگیختن کنجکاوی کودک شما می تواند با اتصال قطعات آن به هم در یادگیری اون هم تاثیری ویژه داشته باشه.

%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86

ماشین کوچولو سوخت خور

بازی کردن با ماشین یکی از سرگرمی های همیشگی همه بوده است. اما اینکه یک ماشین نیازی به باتری، برق و شارژ نداشته باشد و فقط با آب نمک کار کند در نوع خود جالب است. دیگر وقت آن رسیده که وسیله های قدیمی باطری خور و شارژی را کنار بگذارید! ما این وسیله را هم به عنوان یک اسباب بازی جذاب و هم یک بازی فکری به شما معرفی می کنیم. کافیست شما پس از سرهم کردن این ماشین ۲ قطره آب نمک داخل باک آن بریزید تا حرکت کند.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%86%d9%85%da%a9%db%8c

ماشین رباتیک با سوخت آب نمک

ویژگی های ماشین رباتیک با سوخت آب نمک :
ابعاد: طول ۴*۷٫۵ سانتی متر
– لذت خلاقیت، تجربه ی علمی و تولید انرژی را به بچه ها هدیه کنید.‬
– خلاقیت فرزند خود را دوجندان کنید، با این وسیله خلاقیت کودک شما چندین برابر میشود
– راستش برای هم سن و سال های خودمان هم جواب می دهد!‬
– سرگرم کننده ترین اسباب بازی، ساختن ماشین و به حرکت درآوردن آن است
– آن هم با سوخت آب نمک و بدون باتری

%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d9%88%d8%ae%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%d8%af

خرید کادو تولد بچه گانه

مراحل ساخت و اجرای محصول:
۱- ماشین با سوخت آب نمک یک پکیج کامل است که در کمتر از ۱۰ دقیقه آماده می شود. ابتدا می بایست قطعات آن با کمک دفترچه راهنما به یکدیگر متصل شوند. سپس  با ریختن آب نمک در باک آن، (بدون نیاز به باتری، برق یا شارژ) ماشین به راه می افتد!
۲- شما با ماشین آب نمک جادویی علاوه بر اینکه ذهن را پرورش می دهید یک اسباب بازی متفاوت نیز تهیه کرده اید.
۳- شما پس از استفاده از ماشین جادویی آب نمک اجزای آنرا خشک نمایید تا برای دفعه دیگر قابل استفاده باشد.
۴- ماشین جادویی با سوخت آب نمک یکی از پرطرفدارترین اسباب بازی های فکری در اروپا می باشد.

 

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7

این محصول شگفت انگیز را شما می توانید با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید

جهت سفارش آن بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : ۲۰۰۰۰ تومان

 

ویدئویی از این محصول ببینید